Anadolu Yakası Psikolog-Psikoterapi Hizmetinde Randevu Nasıl Alınır?

Anadolu Yakası Psikolog-Psikoterapi Hizmetinde Randevu Nasıl Alınır?

İstanbul-Anadolu Yakası, Kadıköy’de bulunan kliniğimize Psikoterapi hizmeti için başvurmaya karar verdiğinizde randevu almak için bize telefon ya da mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Asistanımız size en uygun randevu zamanını belirlemek için yardımcı olmaya çalışacaktır. Kliniğimizdeki psikolog randevu fiyatları hakkında bilgi almak için asistanımıza başvurabilirsiniz.

Psikoterapiden fayda görebilmek için seans sıklığının genellikle haftada 1 defa olması tercih edilmektedir. Bu sebeple haftalık randevu saatinizi belirlerken her hafta aynı gün aynı saatte düzenli olarak seansa gelebileceğiniz bir saati belirlemeniz sizin için faydalı olacaktır. Seansınızı iptal etmek ya da saatini değiştirmek gibi bir talebiniz olduğu taktirde, kliniğimizdeki haftalık psikoterapi randevularını organize etmede problem yaşanmaması adına, en az 48 saat önceden tarafımıza bilgi vermeniz rica olunur.

Psikoterapi randevusu almak  ya da 2016 yılı psikolog seans ücretleri hakkında danışmak için: Tıklayarak iletişime geçin

Anadolu Yakası, Suadiye Bağdat Caddesi’nde Psikolog Randevusu almak için: Tıklayın